Objektivní recenze

Díky bodovému systému, který sestavujeme před samotnými recenzemi, jsme schopni naprosto objektivně zhodnotit výhody a nevýhody daného produktu nebo služby a tím poskytnout kvalitní recenzi našim čtenářům. Na základě našich recenzí se může návštěvník plně rozhodnout zdali recenzovaná služba nebo produkt má všechny parametry, které jsou pro něj důležité.

Maskot 5fin Ok

Kdo to všechno platí?

Náš portál funguje na affiliate spolupráci se samotnými bankami a finančními institucemi. To znamená, že máme motivaci srovnávat a hodnotit jednotlivé finanční produkty a zároveň to nic nestojí naše návštěvníky. Narozdíl od naší konkurence využíváme affiliate marketing, protože:

1) Dostáváme provizi až potom co si zakoupíte danou službu a je tak na nás velký tlak abychom služby kvalitně recenzovali a poskytli maximum informací

2) Náš web je čistý a rychlý a tak to i zůstane. Nemáme na pozadí obrovské blikající bannery, které křičí klikni na mě.

Pokud chcete pomoci při rozvíjení našeho portálu a líbí se vám co děláme, prosím pro sjednání finančních služeb použijte odkazy, které jsou v jednotlivých recenzích nebo ve srovnáních.

Maskot 5fin Penize

Certifikace

Ačkoliv nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem žádného z produktů na našem portále, chceme vám poskytovat vždy ověřené informace a mít jistotu, že srovnání jsou postavená na objektivních datech.

Proto jsme podstoupili potřebné vzdělání, které je vyžadováno ČNB v souladu s § 19 odst. 2 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.

Maskot 5fin Ok

Kdo jsme:

Ing. Jaroslav Janíček

Ekonom, Finanční poradce a zakladatel portálu

Jsem affiliate podnikatel a manažer, který má rád velké a silné projekty, které návštěvníkům přináší přidanou hodnotu. Mimo to se zajímám o kryptoměny a o bezpečnost na internetu. Jsem také studovaný ekonom na Masarykově univerzitě a Vysokém učení v Brně.

Kromě 5nej.cz, 5naj.sk, 5fin.cz rozvíjím SvětFitness.cz, SvětFitness.skaplikaci Děkovačka a spoluvlastním affiliate software AffilBox.

LinkedIn profil.

Jaroslav Pajskr

Šéfredaktor

Nadšenec kreativního online marketingu. Milovník všemožných internetových technologií a nástrojů. Zajímám se o internet. Nejraději o byznys online společností a startupů.

Specialista na investice a blogger na pajskr.cz, hlavní degustátor whiskyarum.cz a milovník dobrého spánku chytryspanek.cz.

LinkedIn profil

Sabina Huřťáková

Copywriterka, specialistka na osobní Finance

Již přes čtyři roky se živím jako copywriter na volné noze. Začínala jsem na mateřské dovolené, ale časem jsem zjistila, že copywriting a tvorba webů mě naplňuje radostí a možnost tvořit pro lidi je pro mě důležitá. V současné době píšu pro několik stálých webů, nejvíce však pro 5nej.cz, kde využívám i zkušenosti z banky a studií. Jsem majitelkou webů eMateřství.cz a Bláznivá máma a když netvořím obsah pro weby, píšu knihy pod pseudonymem Anna Beatrix Bártová.

Spisovatelka a blogerka.


Máte na nás nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat!