Naše motto:

Jsme tým nadšenců oddaných své práci, která nás baví a naplňuje. Naším cílem je vyzkoušet si recenzované služby na vlastní kůži a podat vám hodnotné informace. Věříme, že pokud budeme naši práci dělat dobře, lidé to ocení. Chceme, aby naše srovnání a recenze byly objektivní a šetřily vám čas i peníze.

Maskot 5fin Ok

Objektivní recenze:

Díky bodovému systému, který sestavujeme před samotnými recenzemi, jsme schopni objektivně zhodnotit výhody a nevýhody daného produktu nebo služby a tím poskytnout kvalitní recenzi našim čtenářům. Na základě našich recenzí se může návštěvník plně rozhodnout zda recenzovaná služba nebo produkt splňuje parametry, které jsou pro něj důležité.


Kdo to všechno platí?

Náš portál funguje na základě takzvané affiliate spolupráce s recenzovanými službami. Některé služby (cca polovina), které jsou hodnoceny, mají affiliate odkazy. To znamená, že když se prokliknete a službu si zakoupíte, provozovatel webu získá malé procento z ceny služby jako provizi. Spolupracujeme na tomto principu ze dvou důvodů:

1) Dostáváme provizi až poté, co si danou službu zakoupíte, což vyvíjí velký tlak na to, abychom služby kvalitně recenzovali a poskytli vám maximum informací.

2) Náš web je čistý a rychlý a tak to i zůstane. Nemáme na pozadí obrovské blikající bannery, které křičí klikni na mě.

Ne všechny recenzované služby mají affiliate odkazy. Proč? Chceme být objektivní, proto často zařadíme službu či produkt, z jejichž propagace nic nemáme, ale je zkrátka nejlepší.


Certifikace:

Ačkoliv nejsme poskytovatelem ani zprostředkovatelem žádného z produktů na našem portále, chceme vám poskytovat vždy ověřené informace a mít jistotu, že srovnání jsou postavená na objektivních datech.

Proto jsme podstoupili potřebné vzdělání, které je vyžadováno ČNB v souladu s § 19 odst. 2 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.


Kdo jsme:

Ing. Jaroslav Janíček

Ekonom, Finanční poradce a zakladatel portálu

Jsem affiliate podnikatel a manažer, který má rád velké a silné projekty, které návštěvníkům přináší přidanou hodnotu. Mimo to se zajímám o kryptoměny a o bezpečnost na internetu. Jsem také studovaný ekonom na Masarykově univerzitě a Vysokém učení v Brně.

Jaroslav Pajskr

Šéfredaktor

Nadšenec kreativního online marketingu. Milovník všemožných internetových technologií a nástrojů. Zajímám se o internet. Nejraději o byznys online společností a startupů.

Sabina Huřťáková

Copywriterka, specialistka na osobní Finance

Již přes čtyři roky se živím jako copywriter na volné noze. Začínala jsem na mateřské dovolené, ale časem jsem zjistila, že copywriting a tvorba webů mě naplňuje radostí a možnost tvořit pro lidi je pro mě důležitá. V současné době píšu pro několik stálých webů, nejvíce však pro 5nej.cz, kde využívám i zkušenosti z banky a studií.

Viktor Brousek

Redaktor

Petra Veselá

Redaktorka

Martin Svátek

Redaktor


Máte na nás nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat!